Sub-Total: $0.00
PROOF RESEARCH BARREL BLANK CF 264 22″ 7.5TW
$899.00
PROOF RESEARCH BARREL BLANK CF 264 22″ 7.5TW
3 in stock
SKU: TSW|152051
Category: Rifle Barrels
Additional information
| UPC | 843068105511 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 105511 |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .264 Caliber |
| Length | 22" |
| Model | Bolt Action Barrel |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 3.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:7.50" |
| Shipping Weight | 3.85 |
Related products
-

True Precision Inc TP1022BBLC TP/22 16″ Compensated Copper 416R Stainless Steel Barrel Fits Ruger 10/22
$349.00 Add to cart -

True Precision Inc TP1022BBLBL TP/22 16″ Compensated Black 416R Stainless Steel Barrel Fits Ruger 10/22
$339.00 Add to cart -

TAPCO 10/22 RED CBN FIB BARREL
$452.00 Add to cart -

TAPCO 10/22 PATRIOT CF BARREL
$452.00 Add to cart
