Sub-Total: $0.00
Diamondback DB300P10.5M50B8R 300 AAC Blackout 10.50″ Black Melonite Fits AR-15
$105.00
Diamondback DB300P10.5M50B8R 300 AAC Blackout 10.50″ Black Melonite Fits AR-15
15 in stock
SKU: RSR|DBB300P105M50B8
Category: AR Barrels
Additional information
| UPC | 815875019343 |
|---|---|
| Manufacturer | Diamondback Barrels |
| Manufacturer Part Number | 300P105M50B8 |
| Barrel Length | 10.5" |
| Caliber/Gauge | .300 AAC Blackout |
| Length | 10.50" |
| Model | Medium Profile |
| Product Type | Barrel |
| Rate of Twist | 1:8" |
Related products
-

CMMG 22D7C4A Replacement Barrel Kit with Collar, 22 LR 16.10″ Threaded, Black Nitride Chromoly Steel, Fits AR-15/Mk4
$244.00 Read more -

Ballistic Advantage BABL65CR18PQ Premium Series 6.5 Creedmoor 18″ Threaded Hanson Profile, Midlength with .875″ Low Pro Gas Block, Black QPQ 4150 Chrome Moly Vanadium Steel, Fits AR-10
$285.00 Add to cart -

ROSCO 16″ GVT 5.56 NATO
$166.50 Add to cart -

Faxon Firearms 15A57C14N4P-CL 5.56 NATO 14.50″ Black Chrome Mag Phosphate 4150 CMV Barrel
$243.00 Read more
