Sub-Total: $0.00
KRISS USA VECTOR SDP G3 9MM 5.5″ ARCTIC
$1,646.00
KRISS USA VECTOR SDP G3 9MM 5.5″ ARCTIC
Out of stock
Additional information
| UPC | 810172122215 |
|---|---|
| Manufacturer | Kriss TDI |
| Manufacturer Part Number | KV903PAD00 |
| Action | Semi-Auto |
| Barrel Length | 5.5" |
| Caliber/Gauge | 9mm |
| Capacity | 40 |
| Model | VECTOR SDP |
| Number of Magazines | 1 40 rd. |
| Product Type | Pistol |
| Rate of Twist | 1-in-10" |
| Safety | Ambidextrous |
| Shipping Weight | 0.0 |
| Sights | Front/Rear Flip Sights |
| Sights Type | Adjustable Sights |




