Sub-Total: $0.00
PROOF RESEARCH BARREL BLANK CF 264 22″ 7.5TW
$899.00
PROOF RESEARCH BARREL BLANK CF 264 22″ 7.5TW
4 in stock
SKU: TSW|152051
Category: Rifle Barrels
Additional information
| UPC | 843068105511 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 105511 |
| Barrel Length | 22" |
| Caliber/Gauge | .264 Caliber |
| Length | 22" |
| Model | Bolt Action Barrel |
| Package Height | 3.0 |
| Package Width | 3.5 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:7.50" |
| Shipping Weight | 3.85 |
Related products
-

SIG SAUER CAL-X KIT CROSS 308WIN 24″
$694.00 Read more -

Proof Research 138946 Bolt Action Barrel Pre-Fit 260 Rem 18″ 1:8″ Twist (5 Groove), 5/8″-24 tpi Threaded, Carbon Fiber, Drop-In Design for Sig Cross
$1,149.00 Add to cart -

PROOF RESEARCH BARREL BLANK CF 284 22″ SND LT
$958.00 Read more -

TAPCO 10/22 BLK CBN FIB BARREL
$452.00 Add to cart
