Sub-Total: $0.00
PROOF RESEARCH ELEVATION MTR 6ARC MDNGT 16.5″
$3,399.00
PROOF RESEARCH ELEVATION MTR 6ARC MDNGT 16.5″
Out of stock
Additional information
| UPC | 843068151211 |
|---|---|
| Manufacturer | Proof Research |
| Manufacturer Part Number | 151211 |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16.50" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:7.5" |




