Sub-Total: $0.00
Radian Weapons R0898 Model 1 Complete Upper 6mmARC Black Nitride Steel
$2,331.00
Radian Weapons R0898 Model 1 Complete Upper 6mmARC Black Nitride Steel
4 in stock
Additional information
| UPC | 810098420907 |
|---|---|
| Manufacturer | Radian Weapons |
| Manufacturer Part Number | R0898 |
| Action | 6mm ARC |
| Barrel Finish | Black Nitride |
| Barrel Length | 14.50" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Product Type | Upper |




