Sub-Total: $0.00
RISE CMPLT UPPR 6MM ARC 18″ BLACK
$1,096.00
RISE CMPLT UPPR 6MM ARC 18″ BLACK
6 in stock
Additional information
| UPC | 850043415947 |
|---|---|
| Manufacturer | Rise Armament |
| Manufacturer Part Number | RA-6ARC-CU-BLK-18 |
| Action | 6 ARC |
| Barrel Length | 18" |
| Caliber/Gauge | 6mm ARC |
| Length | 18'' |
| Product Type | Upper |
| Rate of Twist | 1:7" |
| Style | Complete |




