Sub-Total: $0.00
SILENCERCO BARREL GLOCK 23 40S&W 9/16X24
$148.00
SILENCERCO BARREL GLOCK 23 40S&W 9/16X24
9 in stock
SKU: CSSI|IKAC1757
Category: Glock Barrels
Additional information
| UPC | 817272018370 |
|---|---|
| Manufacturer | Silencer Co |
| Manufacturer Part Number | AC1757 |
| Barrel Length | 4.5" |
| Caliber/Gauge | .40 S&W |
| Length | 4.50" |
| Model | 23 |
| Package Height | 1.3 |
| Package Width | 1.3 |
| Product Type | Accessory-Barrels |
| Rate of Twist | 1:10" RH |
| Shipping Weight | 0.307 |
| Style | Threaded |
| Thread Pattern | 9/16"x24 |




