Sub-Total: $0.00
TIKKA T3X RTECH CERCA 7MAG
$1,488.00
TIKKA T3X RTECH CERCA 7MAG
4 in stock
Additional information
| UPC | 082442982380 |
|---|---|
| Manufacturer | Tikka |
| Manufacturer Part Number | JRTXRFLC370 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 24" |
| Caliber/Gauge | 7mm Remington Magnum |
| Capacity | 3 + 1 |
| Safety | Two-Position |




