Sub-Total: $0.00
WINCHESTER SPR-X HB GL 410GA 3″ #4 25RD BX 250RD CS
$24.00
WINCHESTER SPR-X HB GL 410GA 3″ #4 25RD BX 250RD CS
598 in stock
Description
WINCHESTER SPR-X HB GL 410GA 3″ #4 25RD BX 250RD CS
Additional information
| UPC | 020892000247 |
|---|---|
| Manufacturer | Winchester |
| Manufacturer Part Number | X4134 |
| Caliber/Gauge | 410 Bore 3" |
| Grains | #4 |
| Length | 3" |
| Model | Super-X Upland |
| Product Type | Shot |
| Shipping Weight | 1.4625 |
| Shot Size | #4 |
| Shot Weight | 11/16 oz |
| Units per Box | 25 |
| Cost per Round | 0.96 |




