WT APACHE9MM46BLK APACHE DS 1911 9MM 4.6 17/21 BLK
2 in stock
SKU: BILL|WAT APACHE9MM46BLK Category:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
WATCHTOWER FIREARMS
Manufacturer Part Number
APACHE9MM46BLK
Barrel Length
4.60"
Caliber/Gauge
9mm