Sub-Total: $0.00
WTHBY 3WACT7MMBR18B 307 ALPINE CT 7MM BC 16+2
$2,131.00
WTHBY 3WACT7MMBR18B 307 ALPINE CT 7MM BC 16+2
Out of stock
Additional information
| UPC | 747115463220 |
|---|---|
| Manufacturer | Weatherby |
| Manufacturer Part Number | 3WACT7MMBR18B |
| Action | Bolt Action |
| Barrel Length | 16" |
| Caliber/Gauge | 7mm BC |
| Capacity | 4 + 1 |
| Rate of Twist | 1:8" |
| Safety | Two-Position |




